Zadzwoń do nas!502-788-305 Napisz do nas wiadomość!sklep

Zaloguj się Załóż konto

Z powodu urlopu zamówienia złożone od 11 czerwca do 1 lipca będą realizowane po 2 lipca 2018r. Przepraszamy za niedogodności.

Płatność i dostawa

 

Za zakupy w naszym sklepie zapłacić można za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Tpay.com (przedpłata) lub robiąc przelew tradycyjny (przedpłata). Istnieje również możliwość zapłaty za pobraniem przy odbiorze zakupów (przy formach dostawy: przesyłka kurierska i Paczkomaty InPost). Wybierając formę dostawy Paczkomaty InPost zapłacić za pobraniem można używając karty płatniczej podczas odbierania paczki w Paczkomacie. Przy wyborze dostawy bezpłatnego odbioru osobistego możliwa jest jedynie przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze.

 

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT. Ceny towarów nie zawierają kosztów transportu. Sklep wystawia faktury VAT. Towar wysyłany jest w granicach Polski.

 

Zapłać wygodnie telefonem z Tpay.com

 

Dane do przelewu:

 

Indygo Anna Gaik
ul. Grabowa23/17
41-800 Zabrze
Konto bankowe: 53 1020 2401 0000 0802 0446 8781 PKO Bank Polski

 

Staramy się, aby zamówione przez Państwa towary zostały dostarczone jak najszybciej. Termin realizacji zamówienia, czyli czas w jakim wysłane zostają do Państwa zakupy, każdorazowo jest podany na karcie produktu. Dla większości produktów termin ten wynosi 1-4 dni roboczych. Dla zamówienia, na które składają się produkty z różnymi terminami realizacji, obowiązujący jest najdłuższy z nich. Termin realizacji liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty należności za zakup, a w przypadku zamówień za pobraniem liczony jest od dnia złożenia zamówienia.

 

Termin realizacji zamówienia produktu „na zamówienie” jest ustalany indywidualnie z Zamawiającym poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Staramy się, aby wynosił on 4 dni robocze. Proponujemy wcześniejsze skontaktowanie się ze sklepem przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia terminu realizacji.

 

Przy zamówieniu za min. 200zł koszt przesyłki kurierskiej przy przedpłacie wynosi 1 zł brutto.

 

Produkty występują w dwóch gabarytach: małym i dużym. Gabaryt warunkuje sposób przesyłki: małe i duże gabaryty mogą być przesyłane przesyłką kurierską; natomiast za pomocą Paczkomatu InPost jedynie przedmioty o małym gabarycie. Osobiście odebrać można zamówione produkty zarówno o małym jak i dużym gabarycie. Sklep automatycznie zaproponuje możliwe rodzaje dostawy w zależności od gabarytu zamówionych produktów.

 

Możliwe rodzaje dostawy:

 

1. Przesyłka kurierska Pocztex Kurier 48

 

Przesyłka z zamówieniem dostarczana jest najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

  • Koszt przesyłki kurierskiej (przedpłata): 9,90zł
  • Koszt przesyłki kurierskiej (za pobraniem): 12,50zł

Przy zamówieniu za min. 200zł koszt przesyłki kurierskiej przy przedpłacie wynosi 1 zł brutto.

 

Przy wyborze dostawy Kupujący proszony jest o podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego w celu usprawnienia procesu dostawy.

Po nieskutecznej próbie doręczenia przesyłki Kupujący otrzyma zawiadomienie o podjętej próbie doręczenia ze wskazaniem numeru, terminu oraz adresu placówki, w której przesyłka może zostać odebrana.

 

2. Paczkomaty InPost

 

Przesyłka z zamówieniem dostarczana jest do skrytki wybranego Paczkomatu InPost najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania.

  • Koszt przesyłki (przedpłata): 9,30zł
  • Koszt przesyłki (za pobraniem): 10,90zł

Wybierając formę dostawy Paczkomaty InPost zapłacić za pobraniem można używając karty płatniczej podczas odbierania paczki w Paczkomacie.

Za pomocą Paczkomatu InPost wysyłane są jedynie przedmioty o małym gabarycie.

Przy wyborze dostawy do Paczkomatu InPost Kupujący proszony jest o podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego w celu przesłania wiadomości SMS z informacjami umożliwiającymi odebranie przesyłki.

Sklep nie bierze odpowiedzialności za czas doręczenia przesyłek.

 

Kupujący przy odbiorze paczki powinien sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia kupującemu sugerujemy sporządzenie w obecności kuriera protokołu lub w przypadku obioru zamówienia w Paczkomacie zainicjowanie procedury reklamacyjnej podczas odbioru przesyłki ze skrytki korzystając z instrukcji wyświetlanych na ekranie Paczkomatu InPost. Należy także powiadomić sklep o zaistniałej sytuacji.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu ze sklepem.